Banyo Tesisatı

Banyo tesisatı su tesisatının en detaylı yapılan temel kısmıdır. Bu yüzden en çok teferruatın gerektirdiği ve bunun yarı sıra suyun en çok kullanıldığı alandır.

banyo tesisatı

 

Banyo Tesisatı

Yeni alınmış veya yapılmış bir konut için sıfırdan bir banyo tesisatı yapılması gerekir. Bu durumun bir çok avantajının olmasının yanında bir o kadar da dezavantajı söz konusudur. Çünkü sıfırdan doğru yapılmış bir banyo tesisatı eğer doğru yapılır ise uzun vadede sorunsuz bir tesisatın rahatlığını sürmekten bahsedebiliriz. Banyo tesisatı oldukça uzun süre kullanılmaktadır. Bu yüzden sağlam olması ve sorun çıkarmamaması gerekmektedir. Baştan yanlış döşenmiş , usta hataları barındıran bir banyo tesisatı su kaçağı , borularda tıkanıklık gibi sorunlara yol açabilir. Bu durumda binbir emekler ve belli bir maddiyat verilmiş banyo tesisatınız kırılıp dökülmek zorunda kalabilir.  Su kaçağı tespitini firmamız tarafından kırılmadan gerçekleştirilmektedir. Konuyla alakalı bilgiye Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

Aynı sorunlarla sıfırdan bir dairde de karşılaşmayız sadece. Uzun yıllardır oturduğunuz evinizin banyo tesisatını değiştirmek istediğinizde de bu tür problemlerle karşılaşabilirsiniz. Banyo tesisatınızı değiştirme yani tadilat yaptırmanız durumunda da aynı şekilde profesyonel bir ekiple çalışmanız uzun vadede rahatlık sağlayacaktır. 

Bir zaman sonra zamana yenik düşmüş hasar görmüş banyo tesisatınızı hem yeniliklere uydurmak amacıyla hem de tesisat sorunlarını gidermek amacıyla yenilemeniz gerekebilir. Firmamız banyo tesisatı hizmeti vermektedir. 

Banyo Tesisatında Uygulamalar 

* Eski fayansların kırılması ve yerine yenisinin döşenmesi

* Sıva İşçiliği

* Kum , çimento ve fayans yapıştırma

* Banyo lavabo musluk işleri

* Banyo duş musluk işlemlerinde

* Banyo ısınmasının engellenmesi için havlupan

* Duşakabin ve duş teknesi

* Fayans ve seramik döşenmesi

* Klozet, rezervuar ve iç takımın montajı

 

Gibi hizmetlerin yanı sıra su banyonun görünmeyen kısmı olan su tesisatı döşemesi işlemeleri de banyo tesisatı kapsamında gerçekleştirdiğimiz işler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra banyo tesisatında meydana gelen su kaçağı , sızıntı ve tıkanıklık gibi tadilat işleri de tarafımızca yapılmaktadır. Banyo tesisatının önemli bir parçası olan borular hakkında bilgi için Su Tesisatı Boruları adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.